Michaela Tutko

4týdenní online kurz

Efektivní šatník na míru

 

Jak si sestavit šatník pro každý typ postavy

Chcete si vybudovat svůj efektivní šatník?

5

Máte přeplněnou skříň a přitom nic na sebe?

5

Nevíte jaké střihy jsou vhodné pro vaši postavu?

5

Nemáte ráda nakupovaní a pořízení nového oblečení vás stresuje?

5

Nakupujete bezhlavě nové kousky a pak je neumíte kombinovat?

Sestavte si svůj vlastní efektivní šatník a vyzvedněte své sebevědomí.

Během 4 týdnů vás naučím vytvořit efektivní šatník na míru i pro ty nejnáročnější. Na konci kurzu zazáříte s několika geniálně vybranými základními kousky, které pak jen doplníte aktuálními módními trendy.

V kurzu postavíme pilíře vašeho šatníku z oblečení, které nepodléhá proměnlivosti módy a bude vám slušet dnes i za 10 let.

Konečně si zorganizujete a vytřídíte šatník a naučíte se oblečení nakupovat chytře, aby lichotilo vašim křivkám a vzájemně se barevně i stylově doplňovalo. Vyladíme i vhodné doplňky.

Už nikdy nemusíte bezradně postávat před přeplněnou skříní a bát se nepovedených kombinací. Budete mít šatník, na který se můžete spolehnout.

Přidejte se do 4týdenního kurzu Efektivní šatník na míru. Podtrhněte váš styl a jedinečnost a zároveň nechte vyniknout ženskost a krásu.

Už 476 žen prošlo mým kurzem Efektivní šatník na míru.

 

A co něm říkají?

„Především bych chtěla moc poděkovat za možnost se tvého kurzu zúčastnit. Kamarádce už jsem to doporučovala, než kurz začínal. I přes to, že jsem již měla šatník vytříděný, tak se mi i tak podařilo skříň ještě víc vyprázdnit, protože proč bychom doma měli chodit v děravých a žmolkovananých věcech, že? Proč na procházku se psem bych měla mít vytahané tepláky…Moc se mi líbilo, jak to bylo postupně rozdělené. Nic násilného, vše postupně, pomalu. Vlastně ani do těch nákupů nás nijak netlačíš, vlastně se spíš snažíš, abychom si dokázaly udělat hezké outfity z toho, co nám zůstalo. To velmi oceňuji. Hodně mi na začátku pomohlo to určení postav – to jsem třeba vůbec nečekala, že při sestavování šatníku budeme dělat. Díky tomu jsem si uvědomila, že i přes to, že se necítím nijak tlustě, mám prostě široké boky a celý život jsem na ně upozorňovala a přitom jsem myslela, že dělám pravý opak. Nikdy mě nenapadlo přitáhnout pozornost na část těla, která je ucházející a tím odvedu pozornost od nedostatků. Schovávala jsem se do černé a oversize věcí… a teď zjišťuji, že to byla škoda. Nebylo to potřeba.“

Monika Popelková

„Kurz vřele doporučuji. V jeho průběhu jsem zažila mnoho aha-momentů, kdy jsem si uvědomila, co všechno můžu zlepšit a být se svým šatníkem mnohem více spokojená. Teď už vím, jaké střihy sedí mé postavě, jak můžu podtrhnout celý outfit, jaké odstíny barev jsou pro mě lepší a celkově jsem si díky poctivému třídění šatníku konečně udělala opravdu přehled o oblečení, které mám a kam ho chci nosit.“

Karolína Palová

„Díky tomuhle kurzu si fakt projdeš a vytřídíš svůj šatník. Neskončí to jen u teorie. Podíváš se na něj novou optikou, objevíš, co ti sluší, co ne a hlavně proč. Díky tomu se ti šatník bude třídit s lehčím srdcem. Dozvíš se spoustu novinek z oblasti módy, objevíš skvělé tipy na oblečení přesně pro tvoji postavu. Míša ti bude po celou dobu skvělou průvodkyní, plnou energie a skvělé nálady. Míša tě také naučí, jak si zkombinovat barvy, svůj styl, naučí tě, jak si vytvořit funkční kombinace, které ti budou slušet. Dozvíš se i, jak si pak doplňovat šatník, když jdeš na nákup nebo nakupuješ on-line. Byl to fakt úžasný kurz, který mě donutil zvedout zadek a jít se podívat na svůj šatník.“

Petra Hrdličková

„Míšin kurz je nabitý užitočnými informáciami a inšpiráciou od začiatku až do konca. Ideálny pre každú ženu, ktorá si nie je istá, aké oblečenie jej najviac pristane a tápe v tom, ako kombinovať outfity. Pomôže dostať vhodné kúsky do vašej skrine a naopak zbaviť sa tých, ktoré tam nepatria.“

Eva

„Kurz byl skvělý! Nákupy oblečení mě nikdy nebavily – mam velmi vysokou postavu a běžná konfekce mi málokdy sedí :/ Ale díky Míše teď už vím, jaké oblečení hledat, jaký styl mi sedí, mam svoji barevnou škálu, ve které můžu kombinovat a vždycky to bude ladit a dostala jsem spoustu rad, kde nakupovat na vysokou postavu. Míša dokáže poradit opravdu každému :)“

Lenka Říhová

„Kurz Efektivní šatník na míru byl výborný! Získala jsem díky němu nový pohled na svůj současný šatník a co se v něm musí změnit. Mám konkrétní seznam kousků, které podtrhnou mou osobnost, včetně barevných kombinací, konkrétních dílů oblečení, obuvi a doplňků. Moc doporučuji! „

Jana Pechová

Co vás v kurzu čeká?

5

První týden

V tomto týdnu se naučíte, jak správně určit svůj typ postavy a identifikovat problematické části. Také se dozvíte, které střihy budou sedět právě vaší reálné postavě.

5

Druhý týden

V tomto týdnu si stanovíte základní barvy vašeho efektivního šatníku a vytvoříte si Moodboard (vizualizaci) vašeho efektivního šatníku.

5

Třetí týden

Zorganizujete si svůj stávající šatník. Sestavíte si 5 kompletních outfitů a vytvoříte si nákupní seznam.

5

Čtvrtý týden

Ukážu vám, jak efektivně nakupovat oblečení i doplňky.

jak si poskládat šatník online kurz
u

Je tento kurz pro mě?

Kurz je určený všem ženám, které touží mít pár skvěle kombinovatelných kousků místo přeplněné skříně. Zajímá Vás, jak si efektivně poskládat svůj šatník, v kurzu najdete podrobný návod a vše si pod mým vedením vyzkoušíte.

u

Kdy kurz začíná?

Kurz již probíhá v uzavřené facebookové skupině. Můžete se zapsat na čekací listinu a já vás budu informovat o termínu dalšího běhu kurzu.

Founder and team leader Michaela Tutko is among the TOP 20 CZECH STYLISTS according to the Modio survey

Michaela Tutko módní stylistka Praha_personalstyling

Michaela Tutko

Michaela is a professionally trained hair & makeup artist based in Prague, dedicated to making her clients look amazing on their special day, She specialises in bridal hair and makeup putting her clients at ease and providing an unrushed relaxing atmosphere.

  • Michaela has worked for many high profile fashion shows including London Fashion week.
  • She has also worked on makeup for TV adverts and takes her work very seriously.
  • ​Michaela believes in only using the best products and brands.

Her kit consists of the very best cosmetics, including premium products from MAC, Bobbi Brown, Urban Decay, Chanel, Giorgio Armani and Inglot.

{

"The most beautiful feeling for me is when my clients' lives change before their eyes."

Are you ready for a change? Book your appointment today.